fbpx
ZADZWOŃ: +48 888 172 220

Eko technologia

Najnowsze rozwiązania technologiczne na wyciągniecie
reki – dla Ciebie i Twoich najbliższych

Technologia w słóżbie klientów

Używamy tylko i wyłącznie nowoczesnych i wydajnych agregatów, co zapewnia szybką, dokładną i atrakcyjną cenowo realizację naszej usługi izolacji piankami PUR. Nasze urządzenia zasilamy własnymi agregatami prądotwórczymi, co umożliwia nam podjęcie się realizacji zadań nieosiągalnych dla konkurencji. Postaw na NOE Izo;lacje i zacznij oszczędzać na energii już dziś!

Zasada działania

Jest ona bardzo prosta. Pianka w stanie półpłynnym jest nanoszona na daną powierzchnię przy pomocy specjalnych agregatów o dużej mocy. Wystarczy chwila, by poliuretan zwiększył swoją kubaturę i nabrał odpowiedniej twardości. Dzięki temu pokryty pianką PUR obszar wyrównuje się i zostaje doskonale zaizolowany na baaaaardzo długie lata.

Przyszłość do Twojej Dyspozycji

Pianki PUR detronizują swoich przestarzałych konkurentów nie tylko ze względu na nieosiągalne dla styropianu czy wełny właściwości termo i hydroizolacyjnych, ale również czasu potrzebnego na jej instalację. Ponadto, pianki poliuretanowe są o wiele bardziej odporne, a natryskowa metoda kładzenia PUR gwarantuje izolację nawet najtrudniej dostępnych miejsc. Pianka PUR to niezbędny składnik każdego nowoczesnego domu i przedsiębiorstwa!

Ekstremalny test pianki, na której pracujemy!

Zobacz koniecznie!

CERTYFIKATY

Co mówią o nas klienci?

{

Miłosz

Firma NOE Izolacje to firma, która z pewnością jest godna polecenia. Cechuje ją przede wszystkim pełen profesjonalizm, miły kontakt oraz dotrzymywanie ustalonego terminu. Jestem bardzo zadowolony z pracy, którą dla mnie wykonali.

{

Jakub Sakowski

Jestem zadowolony z pracy, jaką wykonała dla mnie firma NOE Izolacje. Duży profesjonalizm, dotrzymywanie terminów oraz niebagatelna wiedza na temat dociepleń sprawia, że z pewnością mogę polecić tą firmę.

{

Michał

Firma wykonała mi izolację cieplną poddasza oraz izolację cieplna i przeciw wodną piwnic. Współpraca z firmą bardzo przyjazna i miła. Fachowość wykonywanej pracy na najwyższym poziomie. Usługę wykonana terminowo i rzetelnie.

Nasi partnerzy